start  kontakt                 18 Kwietnia 2015 Sobota   Imieniny obchodzą: Apoloniusz, Bogusław, Bogusława
Dane teleadresowe
Przyjęcia interesantów
Godziny urzędowania
Jak załatwić sprawę
Przetargi i ogłoszenia
Odwiedziło nas 2502472 osób
Konsultacje społeczne dotyczące projektu założeń strategicznych
piątek, 06 marca 2015
Image   

Starosta Powiatu Myśliborskiego zaprasza Państwa do uczestnictwa w procesie konsultacji społecznych dotyczących projektu założeń strategicznych, które będą rdzeniem Programu Rozwoju Powiatu Myśliborskiego na lata 2015-2020.

Read more...
 
Zaproszenie na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków UE
wtorek, 03 marca 2015
Image   

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach zaprasza osoby z terenu gminy Barlinek na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej.

Read more...
 
Młodzieżowa Rada Miasta Barlinka wybrana
wtorek, 03 marca 2015
Image   

Burmistrz Barlinka na podstawie protokółów przekazanych przez Obwodowe Komisje Wyborcze o wynikach wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta Barlinka w poszczególnych okręgach, przedstawia protokół ogólny zawierający informacje o wynikach

Read more...
 
Podsumowanie sezonu turystycznego 2014
środa, 25 lutego 2015
Image   

Podsumowanie sezonu turystycznego 2014 odbyło się w Kawiarni Artystycznej Barlineckiego Ośrodka Kultury. Na spotkanie przybyli przedstawiciele branży turystycznej oraz lokalne jednostki pracujące na rzecz promocji marki turystycznej miasta

Read more...
 
Bieg Tropem Wilczym
środa, 25 lutego 2015
Image   

W dniu 1 marca br. (niedziela) odbędzie się impreza pod nazwą "BIEG TROPEM WILCZYM". Szczegółowe informacje na poniższym plakacie. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Read more...
 
"Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka" - kampania edukacyjna
środa, 25 lutego 2015
Image   

Krajowe Centrum ds. AIDS, agenda Ministra Zdrowia, 20 listopada 2014 r. rozpoczyna ogólnopolską kampanię edukacyjną pt. Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dzieckaTM.

Read more...
 
Nie pozwól odlecieć swojemu szczęściu! - Ruszyła kampania społeczna
poniedziałek, 23 lutego 2015
Image   

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Myśliborzu informuje, że Główny Inspektor Sanitarny " w ramach "Profilaktycznego programu w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych"

Read more...
 
Bezpłatna mammografia z okazji Dnia Kobiet
piątek, 20 lutego 2015
Image   

Już w marcu wyjątkowa możliwość zbadania się w mammobusie dla kobiet w wieku 40 - 75 lat! Marzec i przypadający w tym terminie Dzień Kobiet to doskonała okazja do zadbania o swoje Zdrowie.

Read more...
 
Konkurs PODWÓRKO NIVEA
piątek, 20 lutego 2015
Image   

Gmina Barlinek informuje, iż firma Nivea ogłosiła konkurs na budowę przez firmę czterdziestu rodzinnych miejsc zabaw - „Podwórek Nivea". Dla zwycięzców zostaną wybudowane przez firmę Nivea

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>