Konferencja w sprawie termomodernizacji

16 czerwca w Urzędzie Miejskim w Barlinku odbyła się konferencja prasowa dotycząca projektu. Zgromadzonych powitała Katarzyna Budzeń. Na pytania dziennikarzy odpowiadali: Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński, wiceburmistrz Krzysztof Paszek, Inspektorzy Gospodarki Przestrzennej i Inwestycji UM w Barlinku Janusz Mickiewicz i Waldemar Kościukiewicz oraz przedstawiciele firmy Przedsiębiorstwo Budowlane JPG Sp. z o.o,

Czytaj więcej: Konferencja w sprawie termomodernizacji

Rozpoczęliśmy realizację

Podpisanie umowy

W dniu 05.05.2015r. Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński podpisał umowę z Przedsiębiorstwem Budowlanym JPG Sp. z o.o. na realizację projektu. Zadanie obejmie termomodernizację 5 obiektów użyteczności publicznej służących naszym mieszkańcom. Po zakończeniu prac będziemy mniej płacić za ogrzewanie, poprawi się jakość powietrza, a Barlinek będzie jeszcze ładniejszy.

Czytaj więcej: Rozpoczęliśmy realizację

Czyste powietrze i niskie rachunki w jednym

Barlinek - usytuowanie

Kiedy spytamy o walory naszego miasta przeciętnego turystę odwiedzającego Barlinek , często słyszymy że jest pięknie usytuowany. Oprócz tego warto pamiętać, że mocną stroną naszego regionu jest czyste środowisko naturalne, walory krajobrazowe oraz przyrodnicze. Cały czas zależy nam na tym, żeby nasze miasto swoją estetyką i ofertą turystyczną przyciągało jeszcze więcej osób zwiedzających oraz inwestorów.

Czytaj więcej: Czyste powietrze i niskie rachunki w jednym

 

 

Newsletter