Wraz z wiosną startują otwarte konkursy ofert w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego. Warto śledzić informacje poprzez strony wydziałów (wwz.wzp.pl – zakładki znajdują się po prawej stronie) oraz konto w Generatorze Witkac.pl. Zachęcamy też niezmiennie do włączenia się w kampanię przekazywania 1% podatku i do korzystania z plakatów do samodzielnego wydruku.

Pozdrawiamy (prawie) wiosennie!

 

OTWARTY KONKURS OFERT W SFERZE PROMOCJI I ORGANIZACJI WOLONTARIATU

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w sferze promocji i organizacji wolontariatu, a także nabór kandydatów do składu komisji opiniującej oferty w przedmiotowym konkursie

Nabór wniosków niniejszym konkursie będzie trwał od 20 marca 2021 r. (start o północy) do dn. 12 kwietnia 2021 r. (poniedziałek – do północy). Szczegóły na stronie WWS oraz BIP.

 

OTWARTY KONKURS OFERT W SFERZE DZIAŁALNOŚCI NA RZECZ ORGANZIACJI POZARZĄDOWYCH

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie w 2021 roku realizacji zadań publicznych Województwa Zachodniopomorskiego w sferze działalności na rzecz organizacji pozarządowych oraz nabór kandydatów do składu komisji opiniującej oferty w przedmiotowym konkursie. Nabór wniosków niniejszym konkursie będzie trwał od 20 marca 2021 r. (start o północy) do dn. 12 kwietnia 2021 r. (poniedziałek – do północy). Szczegóły na stronie WWS oraz BIP.

 

OTWARTY KONKURS OFERT W ZAKRESIE RÓWNEGO TRAKTOWANIA

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie w 2021 roku realizacji zadań publicznych Województwa Zachodniopomorskiego z zakresu równego traktowania oraz nabór kandydatów do składu komisji opiniującej oferty w przedmiotowym konkursie. Nabór wniosków niniejszym konkursie będzie trwał od 20 marca 2021 r. (start o północy) do dn. 12 kwietnia 2021 r. (poniedziałek – do północy). Szczegóły na BIP.

 

OTWARTY KONKURS OFERT Z ZAKRESU PRZEMOCY W RODZINIE

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie w 2021 roku realizacji zadań publicznych Województwa Zachodniopomorskiego z zakresu przemocy w rodzinie – 2 zadania oraz nabór kandydatów do składu komisji opiniującej oferty w przedmiotowym konkursie. Nabór wniosków niniejszym konkursie już się rozpoczął i trwa do dn. 9 kwietnia 2021 r. (piątek do północy)  Szczegóły na BIP.

 

OTWARTY KONKURS OFERT Z ZAKRESU PRZECIWDZIAŁANIA UZALEŻNIENIOM

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie w 2021 roku realizacji zadań publicznych Województwa Zachodniopomorskiego z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom oraz nabór kandydatów do składu komisji opiniującej oferty w przedmiotowym konkursie. Nabór wniosków niniejszym konkursie już się rozpoczął i trwa do dn. 9 kwietnia 2021 r. Szczegóły na BIP.

 

OTWARTY KONKURS OFERT Z ZAKRESU HIV / AIDS

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie w 2021 roku realizacji zadań publicznych Województwa Zachodniopomorskiego w sferze ochrony zdrowia polegającej na zapobieganiu HIV i zwalczaniu AIDS oraz nabór kandydatów do składu komisji opiniującej oferty w przedmiotowym konkursie. Nabór wniosków niniejszym konkursie już się rozpoczął i trwa do dn. 9 kwietnia 2021 r. Szczegóły na BIP.

 

OTWARTY KONKURS OFERT Z ZAKRESU HIV / AIDS

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie w 2021 roku realizacji zadań publicznych Województwa Zachodniopomorskiego w sferze ochrony zdrowia polegającej na zapobieganiu HIV i zwalczaniu AIDS oraz nabór kandydatów do składu komisji opiniującej oferty w przedmiotowym konkursie. Nabór wniosków niniejszym konkursie już się rozpoczął i trwa do dn. 9 kwietnia 2021 r. Szczegóły na BIP.

 

GRANTY STRAŻACKIE 2021

Nabór ofert na „Granty Strażackie” w roku 2021 rozpocznie się 22 marca i będzie trwać do dn. 12 kwietnia 2021 r. Szczegóły na BIP.

 

ANIMATOR ŻYCIA SPOŁECZNEGO NA OBSZARACH WIEJSKICH OSP

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie w 2021 roku realizacji zadań publicznych Województwa Zachodniopomorskiego w zakresie „Animatora życia społecznego na obszarach wiejskich – OSP” oraz nabór kandydatów do składu komisji opiniującej oferty w przedmiotowym konkursie. Nabór wniosków trwa od 22 marca do dn. 12 kwietnia 2021 r. Szczegóły na BIP.

 

OTWARTY KONKURS OFERT – ZADANIA Z ZAKRESU POLITYKI SPOŁECZNEJ

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłosił otwarty konkurs ofert dla podmiotów niepublicznych na wsparcie i powierzenie realizacji zadań z zakresu polityki społecznej – łącznie 10 różnych zadań oraz nabór kandydatów do składu komisji opiniującej oferty w przedmiotowym konkursie. Nabór trwa do 1 kwietnia br. Szczegóły na BIP.

 

OTWARTY KONKURS OFERT Z ZAKRESU EDUKACJI

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie w 2021 roku realizacji zadań publicznych Województwa Zachodniopomorskiego w sferze w sferze nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania oraz nabór kandydatów do składu komisji opiniującej oferty w przedmiotowym konkursie. Nabór wniosków niniejszym konkursie już się rozpoczął i trwa do dn. 2 kwietnia 2021 r. Szczegóły na BIP.

 

OTWARTY KONKURS OFERT Z ZAKRESU RATOWNICTWA WODNEGO

Nabór wniosków niniejszym konkursie już się rozpoczął i trwa do dn. 25 marca 2021 r. Szczegóły na BIP.

 

OTWARTY KONKURS OFERT Z ZAKRESU KULTURY

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie w 2021 roku realizacji zadań publicznych Województwa Zachodniopomorskiego z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz nabór kandydatów do składu komisji opiniującej oferty w przedmiotowym konkursie. Nabór wniosków niniejszym konkursie już się rozpoczął i trwa do dn. 9 kwietnia 2021 r. Szczegóły na BIP.

 

ZABYTKI 2021

Do 9 kwietnia trwa nabór wniosków w otwartym konkursie ofert o udzielenie dotacji w roku 2021 na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub znajdującym się w gminnej ewidencji zabytków, położonym na obszarze województwa zachodniopomorskiego. Szczegóły na BIP.

 

PROGRAM SPOŁECZNIK

W dniach 1 kwietnia - 22 kwietnia odbędzie się  drugi nabór na działania w 2021 r w Programie Społecznik na lata 2019-2021. Zachęcamy do kontaktu z Animatorami lokalnymi i konsultowania swoich projektów – informacje na www.

 

1% PODATKU – WSPIERAJMY POMORZE ZACHODNIE

W załączeniu znajdą Państwo plakat do wydruku, a materiały do pobrania na naszej stronielink do www. Można też udostępnić materiał promocyjny w mediach społecznościowych, FB: link i używać hasztagu #1%dlaPomorzaZachodniego.

  

WAŻNE – ZMIANA TERMINU - SPRAWOZDAWCZOŚĆ ORGANIZACJI ZA 2020 ROK

Portal ngo.pl jak zwykle wspiera organizacje – znajdą Państwo szereg artykułów i podpowiedź na co zwracać uwagę w temacie sprawozdawczości organizacji pozarządowej za 2020 rok:

  1. Sprawozdanie finansowe – są różne daty dla różnych organizacji, ale najbliższa przypada 31 marca br. Szczegółowe wskazówki o terminach można zaleźć tutaj:
  2. Jest przesunięcie terminu sporządzenia sprawozdania finansowego - do 30 kwietnia szczegóły tutaj. Jak wypełnić CIT-8 – Materiał od ngo.pl.

 

COś NA WEEKEND – WIRTUALNY FESTIWAL PODRÓŻNICZY

Skorzystaj z wyjątkowej okazji i dołącz do pierwszego Wirtualnego Festiwalu Podróżniczego NA POGRANICZU. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych przekraczaniem granic, zarówno tych rzeczywistych, jak i symbolicznych. Udział w festiwalu jest bezpłatny, obowiązują zapisy: https://cutt.ly/gl20yZI  Uczestnicy przed rozpoczęciem festiwalu otrzymają link z dostępem do platformy na której odbędą się prelekcje. Więcej informacji na www.